Galerie zdjęć

Betlejemskie Światełko Pokoju już w Warszawie. Harcerze przekazali je kard. Nyczowi w archikatedrze

„Odważnie twórzmy pokój” – to hasło, jakie towarzyszy w 2016 r. przekazywaniu Betlejemskiego Światła Pokoju ♦ W niedzielę polscy harcerze otrzymali je od słowackich skautów, w poniedziałek światełko dotarło już do stolicy

Wizytacja w parafii Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Parafię prowadzoną przez księży marianów ma Marymoncie kard. Kazimierz Nycz wizytował w niedzielę 11 grudnia 2016.

Nieść miłosierdzie wszędzie, gdzie niepokój. Kard. Nycz do bożogrobców, którzy 20 lat temu wrócili do Polski

Dziękczynienie za 20-lecie obecności w Polsce Zakonu Rycerskiego Świętego Grobu Bożego ♦ Mszy z tej okazji w katedrze polowej przewodniczył 10 grudnia kard. Kazimierz Nycz ♦ W Polsce zakon bożogrobców zrzesza ok. 300 dam i kawalerów

Msza dla młodych w katedrze. Potem spotkanie wolontariuszy Orszaku Trzech Króli

Eucharystii dla studentów i licealistów 7 grudnia przewodniczył kard. Kazimierz Nycz ♦ O oprawę liturgii sprawowanej w Archikatedrze Warszawskiej zadbali młodzi związani z Orszakiem Trzech Króli.

150 lat istnienia parafii. Uroczystości jubileuszowe w kościele św. Barbary

Uroczystość św. Barbary, a także 150 rocznica istnienia parafii na Koszykach ♦ Kardynał poświęcił nowe freski i udzielił sakramentu bierzmowania ♦ Uroczystości poprzedził koncert pt. „Jak łania pragnie wody ze strumienia, tak dusza moja pragnie Ciebie, Boże” w wykonaniu Chóru Cantores Sanctae Barbarae i „Orkiestry Symfonia Nova”

Nowy kościół już poświęcony. Kard. Nycz w parafii św. Marka Ewangelisty w Łomiankach

Rzymskokatolicka parafia pod wezwaniem św. Marka Ewangelisty w Łomiankach – Dąbrowie Leśnej istnieje od 9 czerwca 1995 roku ♦ W 1993 r. został zakupiony plac pod budowę kościoła ♦ Pierwszą Mszą św. odprawioną w nowym budynku była pasterka 1994 r.