Aktualności

Archiwalia na 1050-lecie Chrztu Polski

Wystawę unikatowych dokumentów, pieczęci i ilustracji związanych z dziejami chrześcijaństwa na ziemiach polskich otwarto w Archiwum Głównym Akt Dawnych w Warszawie.

Msza św. w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej

Najwyższe władze państwowe z prezydentem oraz marszałkami Sejmu i Senatu uczestniczyły w Mszy św., sprawowanej wieczorem w Warszawie w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Zakończyły się XXII Targi Wydawców Katolickich

Edytorska aktywność wydawnictw katolickich stanowi ważny element ewangelicznej posługi – podkreślił kard. Gerhard Müller podczas Mszy wieńczącej XXII Targi Wydawców Katolickich.

 

 

III Niedziela Wielkanocy

Komentarz do liturgii III Niedzieli Wielkanocy autorstwa ks. prof. Józefa Naumowicza.

XXII Targi Wydawców Katolickich rozpoczęte

Potrzebę odnowy i wzrostu czytelnictwa w Polsce podkreślono podczas uroczystości otwarcia XXII Targów Wydawców Katolickich na Zamku Królewskim w Warszawie.

Boski coaching. Rozmowa o bł. Stanisławie Papczyńskim

O fascynującym życiu o. Stanisława Papczyńskiego, dramatycznych dziejach marianów, o tym, że warto być otwartym na zmiany i że najlepszy pomysł na życie ma dla nas Bóg – z ks. Pawłem Naumowiczem, prowincjałem Zgromadzenia Księży Marianów rozmawia ks. Przemysław Śliwiński.

Apel rzecznika do stacji TV

Z apelem do stacji telewizyjnych, by uprzedzały proboszczów o zamiarze filmowania w kościele zwrócił się we wtorek 5 kwietnia rzecznik Archidiecezji Warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński.